Fotbal

Fotbalové ikony o Plavšičovi: Měl to říct hned, výhoda je, že je zadarmo

Žádný přestup na české scéně nerozvířil vody tak, jako ne příliš dobře tajený přesun Srdjana Plavšiče ze Sparty do Slavie. České fotbalové ikony se shodují: “Měl to říct hned, narovinu". Ladislav Vízek zvolil ještě ostřejší slova.

Ladislav Vízek
Já bych řekl mnoho povyku pro nic. Ten člověk vůbec nehrál jednu pasáž ve Spartě. Čísla nemá bůhvíjaké. Jediná jeho výhoda je, že jde zadarmo. A že ho koupila Slavie, mě upřímně překvapilo. Herně mě nepřesvědčil, hodně padá, simuluje. Mohu říct, že to není můj šálek kávy. Jsem zvědavý, jak se bude ve Slavii prezentovat.Jan Koller 

Tak bylo asi jasné, že to takhle dopadne. Teď to u sparťanských fanoušků asi nebude mít lehké.


Související obsah

Ivan Hašek 
Myslím, že jsme to všichni věděli, že to podepsal. Měl to přiznat. Udělal chybu, že dělal z lidí pitomce. Já to nechci komentovat, protože nejsem objektivní, když jsem sparťan.


Antonín Panenka
Tak není ani první ani poslední, co se takhle zachoval. Možná mělo být trochu otevřenější, ale jsme v českém fotbale, a tak to tady chodí.Jiří Novotný 
Myslím, že už toho bylo hodně napsaného a řečeného. Taková je doba, hráči se bijí do prsou, jací jsou klubisté, a pak odejdou za jinou nabídkou.

 

Horst Siegl 
Celý národ věděl, že to podepsal. Teď se objevil ve Slavii a asi to měl férově říct. Teď je na něm, aby ukázal své kvality, které si myslím, že neměl až takové, protože za čtyři roky ve Spartě těch zápasů neměl tolik. Ale je to nepříjemný, malý hráč, nebojí se hrát jeden na jednoho. Uvidí se, co s ním Slavie udělá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události