Sergio Ramos

Sergio Ramos našel nové angažmá! Čeká pouze na lékařskou prohlídku

Sergio Ramos našel nové angažmá! Čeká pouze na lékařskou prohlídku
Zdroj: Profimedia

Hvězdný stoper Sergio Ramos si už našel nové angažmá. Podle respektovaného novináře Mohameda Bouhafsiho by měl zamířit do Paris Saint-Germain, se kterým podepíše dvouletou smlouvu. Nyní se již čeká pouze na lékařskou prohlídku.

O spekulacích, kam pětatřicetiletý stoper přestoupí je už podle všeho konec. "Sergio ramos dal souhlas k podpisu v PSG. Madridská legenda odmítla nabídky anglických klubů, které mu nabídly více peněz. Jeho bratr byl dnes v Paříži, aby dokončil příchod hráče," uvedl Bouhafsi na svém twitterovém účtu. 

Ramos opustil Real Madrid po dlouhých šestnácti letech, ale s klubem se nedomluvil na finančních podmínkách. Údajně si přál o deset procet vyšší plat, než mu klub nabízel. Nyní by tak měl spojit své síly s pařížským gigantem, kterému se upíše na dva roky.

Související obsah

Bývalý stoper Realu navíc nemusí čekat ani na konec evropského šampionátu, protože španělský trenér Luiz Enrique ho vůbec nenominoval. Španělská reprezentace i bez něj postoupila do čtvrtfinále, kde se utká se Švýcarskem.

V polovině června Sergio Ramos definitivně oznámil, že Real Madrid opustí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události