UFC

Ľudovít Klein má dalšího soupeře, čeká ho americký šampion z Ruska

Ľudovít Klein má dalšího soupeře, čeká ho americký šampion z Ruska
Zdroj: koláž tn.cz / Profimedia

Slovenský zápasník Ľudovít Klein ví datum i jméno svého dalšího soupeře ve slavné organizaci UFC. V říjnu se postaví proti Američanovi Nateovi Landwehrovi, Klein se bude chtít dostat zpátky na vítěznou vlnu.

Jediný aktivní slovenský zápasník, který nastupuje ve slavné organizaci UFC, má už jasno o svém dalším soupeři. Stal se jím Američan Nate Landwehr, který je trojnásobným šampionem ruské organizace M-1 Global. 

Pro šestadvacetiletého rodáka z Nových Zámků půjde o třetí vystoupení pod hlavičkou UFC. V premiéře knokautoval Shanea Younga v prvním kole, naposledy ale těsně prohrál na body s Michaelem Trizanem. S Landwehrem se utkají 16.10.

Související obsah

Klein si nicméně stále drží skvělý rekord 17-3. Jeho soupeř je trojnásobným šampionem ruské organizace M-1 Global. Po získání titulu jej dvakrát obhájil, poté podepsal smlouvu s UFC.

Tam si Landwehr statistiku lehce pokazil. V premiéře padl po knokautu, ale ve druhém vystoupení si nakonec připsal první výhru. Naposledy vyzval Juliana Erosu a prohrál po necelé minutě po technickém KO. 

VIDEO: Ľudovít Klein ve své premiéře v UFC porazil Shanea Younga:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události