Kuriózní gól v Asii! Skóroval klečící hráč s nezájmem o hru

Hodně kuriózní gól padl v asijské Lize mistrů. Záložník Yoon Bit-Garam z Ulsanu Hyundai sice už klečel s bolístkou ve vápně, následně ho ale spoluhráč trefil do obličeje a šťastná branka byla na světě.

Tak to se jen tak nevidí. Yoon Bit-Garam z Ulsanu dal branku, na kterou asi jen tak nezapomene. Poté, co klečel na trávníku ve vápně soupeře, totiž přiletěla střele spoluhráče, kterého ho trefila přímo do obličeje, k jeho štěstí ale zapadla do branky, a to ještě do protipohybu brankáře.

31letý jihokorejský fotbalista se tak stal hrdinou duelu proti Kayae. Kromě zmíněné první branky, po které se následně otřeseně zvedal z trávníku, totiž vstřelil ještě jednu branku a zajistil svému týmu výhru 2:1.