Fotbal

Messiho fotka boří internet. Díky triumfu na Copa América má rekord

Messiho fotka boří internet. Díky triumfu na Copa América má rekord
Zdroj: Profimedia

Celou kariéru čekal Lionel Messi na úspěch se svou Argentinou na jihoamerickém šampionátu a minulý týden se ho dočkal. S mistrovskou trofejí se následně vyfotil a tato fotka se dočkala rekordního úspěchu na internetu.

Argentinský útočník umístil fotografii s pohárem pro šampiony na svůj Instagram a lajky začaly okamžitě naskakovat ve velkém. Po týdnu je tato fotografie nejúspěšnějším sportovním příspěvkem na zmíněné sociální síti.

Dosavadní prvenství držel příspěvek Cristiana Ronalda. Portugalec v něm vzpomínal na zesnulého Diega Maradonu společnou fotkou a dostal se na téměř dvacet milionů lajků.

Messiho fotka s pohárem má už přes dvacet milionů lajků. Úspěšnější je pouze pět dalších příspěvků. Naprostým rekordmanem je obyčejná fotka vejce, které lajk dalo přes 55 milionů lidí. Rekordní příspěvek byl vytvořen pouze za účelem vytvoření rekordu a na druhou svatební fotku Ariany Grande má náskok téměř třiceti milionů.

Související obsah

Lionel Messi mohl mistrovskou fotku pořídit díky finálové výhře 1:0 nad Brazílií. Mistrovský gól vstřelil Ángel di María, ale Messi měl na celkové výhře obří podíl, jelikož byl nejlepším střelcem a zároveň i nahravačem turnaje.

Messi se po příletu do Argentiny dočkal přivítání jako v romantickém filmu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události