Směřuje angažmá Kašeho v Bostonu ke konci? Vše tomu nasvědčuje

Směřuje angažmá Kašeho v Bostonu ke konci? Vše tomu nasvědčuje
Zdroj: Profimedia

Hokejista Ondřej Kaše přestoupil z Anaheimu do Bostonu loni v únoru. Vinou zranění toho ale v novém působišti mnoho neodehrál. V létě mu navíc skončila smlouva a nyní jej Bruins zařadili mezi nechráněné hráče, takže může podepsat s jakýmkoli jiným klubem.

Pětadvacetiletému útočníkovi angažmá v Bostonu vůbec nevychází. Od svého příchodu odehrál za rok a půl pouze dvacet zápasů, což bylo zapříčiněno především zraněním v horní části těla. Svému týmu tak pomohl pouze pěti asistencemi.

V létě mu skončila smlouva, kterou s Bruins stále nepodepsal. Naději mu dávalo, že jej klub měl zařazeného mezi chráněné hráče. To se ale změnilo. Od klubu nedostal kvalifikační nabídku, což znamená, že se od středy stane nechráněným volným hráčem. Klub to oznámil na svém webu. Může tedy neomezeně jednat o podpisu v jiném týmu. 

Související obsah

Český hráč působí v zámoří už šest let. Před přestupem do Bostonu hrál za Anaheim, za který nastřílel 45 gólů a na dalších 53 přihrál. Poté ale začal mít problémy s opakovanými otřesy mozku, což mu angažmá v Bostonu značně zkomplikovalo. 

Boston v uplynulé sezoně nestačil v play-off na New York Islanders

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události