Hokej

Hertlova spoluhráče vyšetřuje NHL, podle manželky sázel na své zápasy

Hertlova spoluhráče vyšetřuje NHL, podle manželky sázel na své zápasy
Zdroj: Profimedia

Známý hokejový průšvihář Evander Kane se dostal možná do nejtěžšího bodu ve své kariéře. Jeho manželka o něm totiž zveřejnila velmi nelichotivé zprávy a zmínila, že sázel i na vlastní zápasy. Případ okamžitě začala vyšetřovat NHL.

Evander Kane by zdánlivě mohl žít nádherný rodinný život. Má krásnou ženu Annu, jednoroční dceru a jeho žena čeká narození syna. Jenže 29letý rodák z Vancouveru ani zdaleka neprožívá idylku.

Na začátku roku vyhlásil osobní bankrot, bance údajně dlužil 27 milionů dolarů (580 milionů korun). Nyní se proti němu obrátila vlastní žena, která ho na Instagramu veřejně nařkla z gamblerství i ze zrady, které se dopustil vůči rodině.

Podle Anny Kaneové její manžel opustil 8. července svou rodinu beze slova, týden nereagoval na žádné zprávy a poté řekl, že odjel na dovolenou do Evropy, a že banka jim zabaví dům. Kaneová tak v těhotenství musela balit věci sama.

"Ty máš dostatek peněz na večírky, abys spal po hotelech a chodil na večeře každý večer, ale já nemůžu zaplatit za recept své dcery a nutíš mě prodat svatební prsten, abychom měli peníze na přežití, zatímco ty máš party každý den, nezavoláš své dceři a ani jednou se nezeptáš, jak se mám," rozčílila se Kaneová na svého muže.

Související obsah

"Ani nevím, jestli existují slova, která by popsala, jak zlým člověkem jsi, když jsi opustil svou těhotnou ženu a jednoletou dceru, která chodila týden po domě s králíčkem a říkala táta, když tě hledala," zmínila ještě v příspěvku.

V dalším příspěvku poté označila NHL a napsala: "Může se někdo zeptat Garyho Bettmana (nejvyššího muže NHL, pozn. red.), jak mohou nechat hráče sázet na své vlastní zápasy? Vsadit a vyhrát s bookmakery na své vlastní zápasy?"

Odpověď NHL na sebe nenechala dlouho čekat. "Liga byla uvědoměna tento večer o příspěvku na sociálních sítích, podle kterých měl hráč San Jose Sharks Evander Kane sázet na vlastní zápasy. Bezúhonnost naší ligy je prvořadá a liga bere tato obvinění velmi vážně," napsala NHL na svém Twitteru.

NHL bude tento případ vyšetřovat a v současné době ho nebude více komentovat. Každopádně nařčení od vlastní manželky je velmi vážné a Kaneova již pošramocená pověst dostala další ránu.

Související obsah

Evander Kane je produktivní útočník, jenž pobírá sedm milionů dolarů ročně, jenže je také vyhlášeným průšvihářem. Má za sebou dluhy v kasinu, obvinění z napadení a v době, kdy působil u Buffala, ho Sabres potrestali pokutou 113 tisíc dolarů, když kvůli bujarému večírku nepřišel na trénink.

Evander Kane se nebojí přitvrdit ani na ledě, takto sundal Radka Gudase:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.