Fotbal

Souboj o americký kontinent! Hvězdy MLS vyzvou výběr z Mexika

Americká fotbalová MLS mění formát své All-Star Game. Největší hvězdy soutěže se v noci utkají s výběrem mexické ligy. Zápas můžete sledovat na Nova Sport 1 a Voyo.

Od roku 2005 se výběr MLS utkával s některým z evropských celků, ale letos půjde opravdu o utkání hvězd. Ti nejlepší hráči Major League Soccer se utkají s výběrem toho nejlepšího z mexické nejvyšší soutěže.

Za kanadsko-americkou soutěž ve výběru hvězd nechybí aktuálně nejlepší střelec Raúl Ruidíaz, bývalá hvězda Manchesteru United Nani, ale také trojice Mexičanů Javier Hernández, Carlos Vela a Rodolfo Pizzaro, pro které to bude velice pikantní zápas.

Poprvé to totiž bude souboj s hvězdami mexické ligy, takže ačkoliv jde o exhibici, zápas to bude velmi prestižní. Ani na straně Mexičanů nechybí známá jména. Z brankářů byl nominovaný Guillermo Ochoa, jenž za mexickou reprezentaci odehrál přes stovku zápasů. V útoku byl měl řádit Francouz André-Pierre Gignac, jenž střílel góly za Marseille, ale od roku 2015 je členem mexických Tigres, za které brzy dovrší druhou stovku gólů.

Související obsah

Zajímavé střetnutí dvou severoamerických lig můžete sledovat v noci ze středy na čtvrtek od 3:30 na Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události