Takové podmínky mají UFC veteráni, pochvaluje si Dvořák novou smlouvu

UFC zápasník David Dvořák

Dobré zprávy z Hradce Králové. Český zápasník David Dvořák po třech zápasech v UFC dostal novou, lepší smlouvu.

Dvořák (20-3) v UFC debutoval v březnu 2020, kdy podepsal smlouvu na čtyři zápasy. Už po třetím vítězství však s organizací domluvil nový kontrakt na další čtyři duely.

“Od UFC jsme chtěli novou smlouvu a podařilo se nám ji získat. Je skvělé, že mám na další roky dopředu jistou budoucnost,“ pochvaloval si Dvořák novou smlouvu. Ta je podle všeho finančně výhodnější než ta, kterou dostávají nově příchozí gladiátoři. "Smlouva je dost podobná tomu, co mají zápasníci, co jsou v UFC osm/devět let," prozradil Dvořák, ale o více se podělit nemohl.


"Vyjednávání s organizací bylo úplně v pohodě. Je vidět, že když člověk podává dobré výkony, tak s ním do budoucna počítají, mají s ním své plány, a proto jim vůbec nedělalo problém nám vyjít v některých věcech vstříc.“ komentoval Dvořák.

Lepší pozici si Dvořák vysloužil svými výkony. Třikrát zvítězil, naposledy v Las Vegas ukončil náhradníka Juancamila Ronderose už v prvním kole a v žebříčku muší váhy je aktuálně na 11. pozici. Nyní je cílem dostat se až k titulové šanci. Do klece by se chtěl vrátit někdy během prosince 2021.
 

Dvořák po zápase odhalil, že šel do zápasu zraněný:


 

Do klece se chystá i jeho manažer Patrik Kincl, který se významně podílel na jednáních s UFC. Toho čeká už 4. září v polské KSW boj o titul velterové váhy proti Robertu Soldičovi. Galavečer KSW 63 můžete sledovat v sobotu od 20:00 na portálu Voyo.

Související obsahTN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa si spravil chuť na MS, v závodě na kilometr bere stříbro

Rychlostní kanoista Martin Fuksa se dočkal další velké medaile. Po neúspěchu na olympiádě si spravil chuť na mistrovství světa v Kodani, kde získal stříbro na kilometrové trati. Pro českého závodníka jde už o páté druhé místo na MS. Závod nakonec vyhrál Němec Scheibner. Bronzovou medaili pak vybojoval český čtyřkajak ve složení Špicar, Havel, Vorel a Šlouf. Závod v K4 ovládli Ukrajinci, Slovensko bylo druhé.