Motosport

Abraham bude tatínkem! Všichni mě začínají strašit, vtipkuje o své nové roli

Abraham bude tatínkem! Všichni mě začínají strašit, vtipkuje o své nové roli
Zdroj: profimedia.cz

Velkou novinu ohlásil bývalý motocyklový závodník Karel Abraham. 31letý rodák z Brna totiž čeká se svou přítelkyní Hanou Vágnerovou děti, tedy rovnou dvojčátka.

"Můžu vám to potvrdit," prozradil s úsměvem pro TN.cz Karel Abraham a následně se podělil o svoje pocity. "Jsem na to zvědavý, samozřejmě se moc těším. Teďka mě začínají všichni známí strašit svými zkušenostmi, a to navíc s jednotlivcem, natož s dvojčátky, tak uvidíme," dodal bývalý pilot v MotoGP.

Karel Abraham očekává narození potomků se svou přítelkyní a modelkou Hanou Vágnerovou. Pár už také ví pohlaví a případně i jména svých ratolestí, tyto informace si však zatím nechává pro sebe.

Související obsah

Účastník mistrovství světa silničních motocyklů, který v nejsilnější kubatuře strávil osm sezon, se kolem světa motorek točí dále a nerozhodí ho prý ani nová role tatínka. "Už proběhla zmínka o něčem, ale řekl jsem, že se nebude nic měnit. Uvidíme, jaký to bude, ale myslím si, že ve svém životním stylu, co se týče motorek, nepolevím. Přece jenom dělal jsem to celý život a pořád mě to moc baví," vysvětluje 31letý bývalý jezdec, který kariéru ukončil v roce 2019.

Vyvstává tak otázka, zdali se můžeme těšit na dalšího závodníka/závodnici z rodu Abrahamů. "Na rovinu vám řeknu, že bych spíš nechtěl. Ale na druhou stranu tím, že se kolem motorek stále pohybuju, tak se nabízí možnost, že si to budou chtít vyzkoušet. Začíná to všechno nevinně, ale pak začnete kupovat dětem motorku na menší závod, pak na větší a nakonec z toho bude mistrovství republiky a už není cesty zpět," dodává Karel Abraham se smíchem.

 V sérii mistrovství světa se pohybuje Filip Salač, který ale v posledním závodě spadl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motosport

Důležité Události