Další sporty

Gabriela Soukalová je novopečenou maminkou. Dcera má dvě jména

Gabriela Soukalová je novopečenou maminkou. Dcera má dvě jména
Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Gabriela Soukalová

Bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová se stala šťastnou maminkou. S nynějším partnerem Milošem Kadeřábkem přivedli na svět holčičku a dcera bude nosit jméno po mamince.

Těhotenství oznámila bývalá profesionální sportovkyně a později moderátorka v březnu. Původně myslela, že bude mít chlapečka, ale 16. září přivítala 31letá atletka na svět Izabelu Gabrielu. Příjmení ponese dcera po partnerovi, tedy Kadeřábková.  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený EGG CZSK (@eggczsk)

Gabriela Soukalová minulý rok oznámila rozchod s bývalým manželem, badmintonistou Petrem Koukalem. Nyní má biatlonistka ty nejlepší výhledy na nový, šťastný život.

Související obsah

Soukalová během své kariéry na lyžích nasbírala řadu úspěchů. Mezi ty největší patří dvě stříbrné medaile z olympijských her v Soči, celkové vítězství Světového poháru či několik zlatých z mistrovství světa. Uvidí se, jakou cestou se vydá dcera Izabela, zda půjde ve stopě úspěšné maminky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

New Orleans s Tomášem Satoranským porazilo LA Clippers 123:104

New Orleans Pelicans mají na kontě druhou výhru v řadě, Clippers na jejich palubovce porazili o 19 bodů. Tomáš Satoranský odehrál 10 minut a 15 sekund. Výsledky NBA: Philadelphia 76ers – Orlando Magic 101:96, Miami – Denver 111:120, Houston Rockets – Oklahoma City Thunder 102:89, Chicago – Charlotte 133:119, Minnesota – Indiana 100:98, Dallas – Cleveland 96:114, San Antonio Spurs – Washington 116:99, Utah Jazz – Portland 129:107, LA Clippers – New Orleans Pelicans 104:123