Silniční cyklistika

Dojemná chvíle pro Pogačara, na MS bude závodit i se svou snoubenkou

Dojemná chvíle pro Pogačara, na MS bude závodit i se svou snoubenkou
Zdroj: Profimedia.cz/koláž TN.cz

Slovinský cyklista a jeden z hlavních favoritů mistrovství světa Tadej Pogačar vstoupí do šampionátu jako čerstvě zasnoubený muž. Brzy 23letý závodník totiž požádal o ruku svou přítelkyni Uršku Žigartovou, která bude v Belgii také startovat.

Dvojnásobný vítěz Tour de France a bronzový medailista z olympijských her v Tokiu patří k největším hvězdám současného cyklistického pelotonu. Před víkendovým startem mistrovství světa navíc učinil životní krok.

Klekl si na koleno, požádal svou partnerku Uršku Žigartovou o ruku a ta řekla ano. 24letá Slovinka je také cyklistka a co víc, i ona bude závodit na světovém šampionátu v belgických Flandrech.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tadej Pogačar (@tadejpogacar)

"Život máš jen jeden a ona je moje. Když řekla ano, splnil se mi sen," napsal na instagramu nadšený Tadej Pogačar, který se v neděli objeví na startu časovky, kde se střetne i s českým závodníkem Josefem Černým.

Související obsahTadej Pogačar kraloval letošní Tour de France:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Silniční cyklistika

Důležité Události

Krátká zpráva

Výsledky NBA: Lakers padli s Oklahomou, Krejčí nehrál

Vít Krejčí i Tomáš Satoranský byli připraveni jako náhradnici, ale ani jeden z Čechů do zápasů nezasáhl. Výsledky: Orlando Magic – Carlotte Hornets 111:120, Boston Celtics – Washington Wizards 107:116, Brooklyn nets – Miami Heat 93:106, New Orleans – Atlanta Hawks 99:102, Toronto Raptors – Indiana Pacers 118:100, Milwaukee Bucks – Minnesota 108:113, Oklahoma – LA Lakers 123:115, Phoenix Suns – Sacramento 107:110, Portland Trail Blazers – Memphis Grizzlies 116:96, LA Clippers – Cleveland 79:92.