Barcelona se s Granadou hodně trápila. V závěru vybojovala alespoň bod

Fotbalisté Barcelony nedokázali v dohrávce 5. kola nejvyšší španělské soutěže porazit na domácím hřišti Granadu. Až v 90. minutě vystřelil Ronald Araújo katalánskému celku alespoň bod.

Zápas odšpuntoval brankou hned ve druhé minutě. A překvapivě ji vstřelila Granada. Centr do šestnáctky poslal Escuder a na zadní tyči ho uklidil do branky Domingos Duarte. Hosté byli hodně aktivní a velkou šanci spálil Molina, který z malého vápna přestřelil.

Barcelona mohla vyrovnat v 18. minutě, ale Sergi Roberto trefil pouze spojnici. Na konci poločasu byl hodně aktivní Araújo, ale ani jedna ze dvou hlaviček brankou neskončila.

​Po změně stran měl dobrou příležitost Depay, jeho pokus mířil ale nad branku. Celé situaci však předcházel ofsajd. Katalánci se o pár minut později dožadovali penalty po střele Depaye, který reklamoval ruku, jenže sudí Jaime nezapískal.

Tlak Barcelony sílil a deset minut před koncem zazdil tutovku de Jong, který nikým nehlídaný hlavičkoval z malého vápna mimo. Přesto domácí dokázali vyrovnat. Centr do šestnáctky podskočil Depay, ale dostal se k němu Ronald Araújo, který ho dokázal dopravit do sítě. Zápas tak skončil remízou 1:1. Barceloně tak patří v La Lize až sedmá příčka. Má ale stále jeden zápas k dobru.