Další sporty

Cesta tří žokejů na Velkou pardubickou: Oceňovaný film míří na Voyo

Cesta tří žokejů na Velkou pardubickou: Oceňovaný film míří na Voyo
Žokejové - Cesta na Velkou pardubickou

Od čtvrtečního večera si můžete na videoportálu Voyo vychutnat úspěšný snímek Žokejové - Cesta na Velkou pardubickou. Dokument Františka Prachaře vypráví příběh tří žokejů, který vrcholí Velkou pardubickou 2019.

Již tuto neděli se pojede 131. ročník nejslavnějšího českého dostihu Velké pardubické. Pokud se vrcholu dostihové sezony už nemůžete dočkat, nabízíme vám ideální možnost, jak si čekání zkrátit. Od čtvrtečního večera bude na videoportálu Voyo ke zhlédnutí dokument Žokejové - Cesta na Velkou pardubickou.

Oceňovaný film ze sportovního prostředí přibližuje osud tří žokejů před tímto slavným závodem. Veleúspěný žokej Josef Bartoš se pod vedením Josefa Váni připravuje na další vítězství. Smolař Marek Stromský odhaluje svůj příběh věčného čekatele na výhru a Pavel Kašný, jenž nikdy nespadl na Taxisu, ukazuje každodenní dřinu, kterou s sebou nese starost o koně.

Unikátní snímek z prostředí dostihů a Velké pardubické, stejně jako mnoho dalších sportovních i nesportovních filmů, můžete sledovat na videoportálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události