Hokej

Skvělý Chytil! Český útočník rozhodl derby v přípravě hattrickem

Poslední přípravné zápasy se v zámořské NHL dohrávají před tím, než se rozeběhne základní část. V nočních zápasech byl hodně vidět český útočník Filip Chytil, který rozhodl derby s Islanders hattrickem.

Naprosto skvělým výkonem se prezentoval český útočník Filip Chytil, který rozhodl o poslední výhře New York Rangers v přípravě na nový ročník NHL. V derby s městským rivalem vstřelil dvě branky ve třetí třetině a tu poslední přidal v prodloužení tři na tři. 

Rodák z Kroměříže, který minulý měsíc oslavil dvaadvacáté narozeniny se profiluje jako výborný střelec. Ani jedna z branek totiž nepadla po dorážce či z teče. Český útočník se ve všech případech prosadil z mezikruží a jeho zakončení bylo pokaždé velice přesné a pohledné. 

Související obsah

Rangers tak i bez hvězd jako je Zibanejad či Panarin zvládli čtvrté utkání v přípravě a budou jedním z největších adeptů na postup do play-off v rámci Východní konference. Bodové maximum Filipa Chytila v NHL je 23 bodů, rodák ze Zlínského kraje může být dost možná před průlomovou sezónou. 

V noci bodovali ale i jiní Češi. Ondřej Palát asistoval u dvou branek své Tampy Bay v zápase s Floridou, bod za nahrávku si připsal Dominik Simon z Pittsburghu a Tomáš Hertl ze San Jose. Nový ročník NHL startuje 12. října a vybrané zápasy můžete sledovat opět na Nova Sport a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události