MMA

Dvořákův soupeř se zranil. Náhradu nechci, zápas se odkládá, hlásí Hrobník

Dvořákův soupeř se zranil. Náhradu nechci, zápas se odkládá, hlásí Hrobník
Zdroj: TV Nova

Z týmu Davida Dvořáka přišla špatná zpráva. Čtvrtý zápas českého hrobníka pod vlajkami UFC se podle všeho odkládá na únor 2022. Soupeř se zranil.

V Abú Zabí jako náhradník na titulovou šanci vyčkává Jiří Procházka, zatím to však vypadá, že do klece ale nenastoupí. A podle všeho se do konce roku nepředstaví ani další Čech, který zápasí v prestižní UFC.

David Dvořák (20-3) měl původně bojovat v první polovině prosince s třináctkou muší váhy, objevila se ale nečekaná komplikace.

"Se Su Mudaerjim jsem měl bojovat 4. prosince. On se lehce zranil. UFC nám nabídlo jiného soupeře, tím pádem změnit přípravu, nebo zápas odložit na únor. Rozhodli jsme se to posunout, přesné datum ještě nemáme. Tenhle soupeř je specificický, má jiný styl a musel bych měnit celou přípravu. Už jsme si v UFC vybudovali nějakou pozici, takže nemusím brát všechno nebo zápasit zraněný. To že si počkám dva, tři měsíce vůbec nevadí," vysvětlil Dvořák pro TN.cz.

Příští soupeř Davida Dvořáka - Su Mudaerji.
Příští soupeř Davida Dvořáka - Su Mudaerji. | Zdroj: Profimedia

Dvořák je v žebříčku muší váhy aktuálně na desáté pozici. Pod vlajkami UFC vybojoval tři vítězství – při premiéře porazil Brazilce Bruna Silvu, půl roku na to Jordana Espinosu a naposledy v prvním kole ukončil náhradníka Juancamila Ronderose.

Podívejte se, s jakým zraněním se Dvořák potýkal při posledním zápase:

Minulý týden se Dvořák vrátil z tréninkového kempu ve Varšavě, kde trénoval například po boku UFC šampiona Jana Blachowicze. 

https://www.instagram.com/p/CVLKBkCsA3T/

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události