MMA

Šampionovu radost vystřídal smutek. Po zápase zjistil, že jeho otec zemřel

Šampionovu radost vystřídal smutek. Po zápase zjistil, že jeho otec zemřel
Zdroj: Twitter / Ge

Poslední hodiny musely být pro Bruna Cappelozzo jízdou na emoční horské dráze. Ve středu v noci vybojoval titul šampiona PFL a šek na milion dolarů, vzápětí radost vystřídal smutek, když se dozvěděl, že jeho otec zemřel.

Cappelozzo (14:5) se ve finále postavil Antemu Delijaovi (19:5). Rivalové spolu svedli pětikolový boj, který rozhodli bodoví jednomyslně ve prospěch dvaatřicetiletého Brazilce. Cappelozza se tak stal šampionem těžké váhy a na účet mu přijde přes 22 milionů korun.

Místo oslav ale přišla tragická zpráva. Tým novému šampionovi oznámil, že jeho otec před třemi dny v Brazílii zemřel. Komentátor Sean O'Connell během přenosu vysvětlil, že Cappelozzova rodina záměrně zprávu zatajila, aby zápasníka před největší bitvou kariéry nerozrušila. Z očividných důvodů se nezúčastnil tiskové konference a nasedl na první letadlo domů.

"Nejšťastnější a zároveň nejsmutnější den mého života. Nevěděl jsem, že jsem ztratil největšího přítele v mém životě. Děkuji ti za vše, za věci, které ví jen Bůh. Miluji tě a děkuji ti, že jsi mě naučil být člověkem, kterým jsem dnes," napsal emotivní vzkaz šampion k fotce se svým otcem.

Čeští fanoušci jej mohou znát z roku 2018, kdy se v japonském RIZINU postavil Jiřímu Procházkovi. Českého samuraje v úvodu prvního kola několikrát tvrdě natrefoval, pak však rodák z Hostěradic nastartoval své "béjépéčka" a soupeře ukončil.

Podívejte se na sestřih šesti titulových zápasu na galavečeru PFL 10:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.