Messi se poprvé trefil v Ligue 1! PSG bere další vítězství, poradilo si s Nantes

PSG potvrdilo pozici lídra Ligue 1 a ve 14. kole sebralo už dvanácté vítězství. Tentokrát si poradilo s Nantes a jednou brankou se na výhře podílel i Lionel Messi.

PSG se dostalo do vedení už ve druhé minutě. Kylian Mbappé se štěstím tečoval střelu Paradese a míč nakonec skončil v síti. Pařížané byli i nadále aktivnější, ale na Lafontovi si vylámal zuby nejprve Messi a po něm také Mbappé.

Do poločasu už domácí skóre nenavýšili a po změně stran začali zlobit hosté. Coca se střílenou přihrávkou našel Muaniho, který ale ve skluzu netrefil míč ideálně a neposlal ho do odkryté branky.

A PSG začalo mít problémy. V 65. minutě sestřelil Navas Blase, dostal rovnou červenou kartu a předčasně se poroučel do sprch. A Nantes přesilovku využilo. Randal Kolo Muani nejprve hlavičkou pořádně protáhl Rica, který ještě zachránil svůj tým. Hostující borec ale pokus vyrazil a patičkou ho už dostal za brankovou čáru.

​Lídr tabulky se ale s velkým štěstím dostal opět do vedení. Messi se snažil najít pasem Mbappého, ale míč před pokutovým územím tečoval Dennis Appiah a nešťastně si ho srazil do vlastní branky.

Tři minuty před koncem přišla velká chvíle Lionela Messiho, který se trefil technickou ranou krásně na zadní tyč a vůbec poprvé se prosadil v Ligue 1! PSG tak porazilo Nantes 3:1.