Antonín Barák se opět trefil a Verona slaví tři body

Český reprezentant Antonín Barák má v italské lize parádní formu. V utkání proti Empoli vstřelil už pátý gól v sezoně a pomohl tak Hellasu Verona zvítězit 2:1. V dohrávce 13. kola Serie A zvítězil také Turín FC, jenž porazil Udinese 2:1.

Chvíle českého záložníka přišla ve 49. minutě, kdy si Barák našel centr a hlavičkou zamířil přesně k tyči. Pro 26letého fotbalistu to navíc byl už pátý ligový gól.

Empoli pak sice srovnalo na 1:1 zásluhou Romagnoliho, jenže pak úřadoval opět Barák, který tentokrát připravil branku pro spoluhráče Tameze, jenž skóroval v nastaveném čase druhého poločasu.

Verona je tak po výhře 2:1 na deváté příčce v italské Serii A. Své umístění si v ligové tabulce vylepšil také Turín FC, který porazil Udinese 2:1. Český obránce David Zima odehrál za turínský celek posledních dvacet minut.