Další sporty

Satoranský se blýskl proti bývalému týmu, LeBron po distanci zářil

Již dvacáté utkání odehrálo v letošním ročníku NBA New Orleans v sestavě s Tomášem Satoranským. Nejlepší český basketbalista odehrál proti bývalému týmu z Washingtonu více jak třináct minut a pomohl k jasné výhře. Pro Pelikány to byla teprve čtvrtá výhra v sezóně.

Že by se v New Orleans blýskalo na lepší časy? Možná. Pelikáni ve dvacátém utkání sezóny porazili čtvrtý celek Východní konference z Washingtonu, a to o propastných 25 bodů. Lehce speciální zápas to byl pro Tomáše Satoranského, který v celku Wizards započal svou zámořskou kariéru. 

A speciální motivace se ukázala jako jeden z klíčů k úspěchu. "Saty" strávil na palubovce více jak třináct minut, během kterých nasázel čtyři body a k týmovému úspěchu přidal i pět asistencí, v jeho statistikách najdeme také dva doskoky. Cenný skalp celku z hlavního města umocnila výhra o plných 25 bodů. 

Související obsah

​Pro New Orleans to bylo teprve čtvrté vítězství v letošním ročníku, hůře jsou na tom v konferenci pouze basketbalisté Houstonu. V sestavě Oklahomy opět chyběl Vít Krejčí, který spíše nastupuje v nižší lize. Výkonem večera se prezentoval LeBron James, který po jednozápasové distanci nastřílel 39 bodů a pomohl Lakers k výhře nad Indianou. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události