Někdo by mohl zemřít. Bývalý zápasník UFC se kontroverzně vyjadřoval

Někdo by mohl zemřít. Bývalý zápasník UFC se kontroverzně vyjadřoval
Zdroj: profimedia.cz

Mike Perry je po Seanu Stricklandovi dalším zápasníkem v MMA, který otevřeně mluví o smrti přímo v ringu během sportovního galavečera. Pronesl to před akcí Triad Combat, která má být unikátním projektem v oblasti bojových sportů.

Organizace Triller Fight Club si připravila unikátní galavečer, v Texasu se bude bojovat ve speciálně projektovaných klecích, které budou mít tvar trojúhelníku. Podle promotérů se jedná o revoluční projekt, který zahrnuje pravidla boxu a MMA. 

Jedním z účastníků bude i třicetiletý Američan Mike Perry, který má za sebou i několik duelů v organizaci UFC. Na tiskové konferenci před akcí se vyjadřoval hodně kontroverzně. "Někdo by tu klidně mohl umřít," šokoval všechny Perry.

Související obsah

Následně byl v těchto slovech Perry umírněn, ale pokračoval ve vyjádření a napsal příspěvek na svůj osobní instagram. "Můžete nemluvit o smrti, ale je to součást života," promluvil Perry. "Je to představa toho, být schopný riskovat, což váš život dělá mnohem zábavnější. Někteří lidé jsou mrtví dříve, než vůbec zemřou," pokračoval. 

V UFC čeká na svůj další zápas Jiří Procházka. Situace je nyní následující:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sáblíková v závodě na 3 000 metrů pátá, opět vyhrála Schoutenová

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodě na 3000 metrů v Salt Lake City na 5. místě. Další zastávce Světového poháru vévodila Nizozemka Schoutenová, která vyhrála před druhou krajankou De Jongovou, třetí skončila Norka Wiklundová.

Krátká zpráva

Obránce Pardubic zapsal proti Třinci pět bodů, zlínský bek zase vstřelil hattrick

Hokejové Pardubice dokázaly ve 29. kole Tipsport extraligy porazit vedoucí Třinec. Přičinil se o to zejména obránce Košťálek, jenž si připsal pět asistencí. To Sparta zase padla s posledním Zlínem, za který zářil obránce Daniel Gazda. Zlínský bek vstřelil hattrick a navrch přidal jednu přihrávku. Výsledky Tipsport extraligy: Litvínov – Olomouc 3:4 Plzeň – Karlovy Vary 3:2 Vítkovice – Hradec Králové 1:2 v prodloužení Brno – Kladno 5:2 Pardubice – Třinec 6:3 Sparta – Zlín 4:6