Spoluhráči v Norsku se porvali. Jeden simuloval, druhý dostal červenou

Strkanice hráčů Vikingu Zdroj: Twitter @ptanona

Norští fotbaloví fanoušci, kteří o víkendu dorazili na zápas tamní Eliteserien mezi Kristiansundem a Vikingem zažili neskutečně kuriózní moment. V nastavení druhého poločasu totiž došlo k potyčce mezi dvěma spoluhráči hostujícího celku. Jeden z nich se po ní teatrálně sesunul k zemi, druhý za vzájemnou strkanici vyfasoval červenou kartu.

Měl to být zápas jako každý jiný. Norský celek FK Viking, který znají čeští fanoušci také pod názvem Viking Stavanger, nastoupil k zápasu 28. kola nejvyšší norské soutěže proti Kristiansundu a fotbaloví fanoušci si mohli užít parádní bitvu korunovanou pěti góly.

Viking sice musel dvakrát dotahovat skóre, v 88. minutě ale srovnal a v třetí minutě nastavení udeřil potřetí a ujal se vedení 3:2. Poté na hrací ploše došlo k hodně bizarnímu momentu. V pokutovém území hostujícího celku si totiž začali nahlas vyměňovat názory dva spoluhráči brankář Patrik Gunnarsson a obránce David Brekalo.

A nezůstalo jen u slovní přestřelky. Brekalo začal do Gunnarssona strkat a ten převedl pořádný herecký výkon. Sesunul se totiž okamžitě k zemi, jako kdyby dostal ránu pěstí. Od další šarvátky oba fotbalisty uchránili další spoluhráči, kteří je od sebe dostali do bezpečné vzdálenosti.

​​Incident ale měl odezvu. Brekalo totiž za své chování vyfasoval červenou kartu a musel se předčasně pakovat do sprch. Viking se přesto nakonec mohl radovat z vítězství. V závěrečných vteřinách i přes vlastní oslabení uhájil triumf 3:2.

Brazilský útočník Deyverson se v finále Poháru osvoboditelů předvedl jako pořádně dobrý herec:

TN.CZ

V německé Bundeslize se v neděli pouze remizovalo

Nedělní program Bundesligy nabídl pouhé dva duely. Bavorský Augsburg doma remizoval 1:1 s Frankfurtem, v souboji zachraňujících celků Bielefeld uhrál jediný bod proti jasně poslednímu Fürthu.