Fotbal

Letěli na zápas 31 hodin, ten se ale nehrál. Kane oddané fanoušky odměnil

Letěli na zápas 31 hodin, ten se ale nehrál. Kane oddané fanoušky odměnil
Zdroj: Profimedia

Jak vypadá ta pravá láska ke klubu? Tak, že se seberete a letíte za svým oblíbeným týmem 31 hodin. Jenže dva fanoušci Tottenhamu byli nepříjemně překvapení. Zápas v Burnley byl kvůli hustému sněžení odložen. Nicméně útočník Spurs Harry Kane nabídl lístky na další zápas londýnského celku.

Ken a Brandi Sextonovi jsou velkými fanoušky Tottenhamu. Jenže cesta na jeho zápasy pro ně není úplně snadná. Pár je totiž z USA, konkrétně z Dallasu. Nicméně ani velká vzdálenost pro ně nebyla problém. Rozhodli se, že navštíví zápas s Burnley.

A tak se vydali na dlouhou cestu. Nejprve do Londýna a z hlavního města vlakem do Burnley. Na cestách strávili bezmála 31 hodin. Ale fotbalu se nedočkali. Hodinu před výkopem bylo utkání kvůli hustému sněžení zrušeno.

Související obsah

​Pořadatelé začali sníh odklízet 90 minut před zápasem. Jenže jakmile bylo odklizeno, přišel další nával sněhu, a utkání tak bylo odloženo.

"Téměř jsme nespali, pouze jsme pili kafe, jedli sušenky a zase pili kafe. Předpověď říká, že bude sněžit. Ale když klub milujete," napsal pár na twitter. Jejich příspěvek neunikl pozornosti hvězdnému útočníkovi Harrymu Kaneovi.

"Za vaši oddanost bych vám rád vynahradil zrušený zápas. Až budete příště v Londýně, rád bych vás pozval na náš další duel," odpověděl anglický šutér.

A na to zareagoval opět Ken Saxton: "Není to vůbec nutné, ale rádi pozvání přijmeme. Děkuji vám, Spurs a dalším fotbalovým fanouškům, kteří se ozvali. Je to opravdu úžasné."

Zatím není jasné, kdy se odložený duel mezi Burnley a Tottenhamem odehraje. Nicméně další zápas odehrají Spurs ve čtvrtek 2. prosince doma proti Brentfordu.

Tottenham byl v loňském roce blízko trofeji, ale ve finále Carabao Cupu padl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události