MMA

Muradov míří zpět do klece! Smlouva je podepsána a tohle je soupeř

Muradov míří zpět do klece! Smlouva je podepsána a tohle je soupeř
Machmud Muradov | Zdroj: profimedia.cz

Odpočinek je u konce a začíná tvrdá práce. Machmud Muradov podepsal smlouvu pro pátý zápas v prestižní UFC. Do klece se vrátí 26. února a soupeřem mu bude zkušený veterán Misha Cirkunov.

Naposledy zápasil v srpnu s Geraldem Meerschaertem. Nechal se strhnout a místo vítězství z klece odešel s první porážkou na půdě UFC. Nyní Mach Muradov (25-7) oznámil, že se blíží čas nové výzvy.

"Podepsal jsem smlouvu na další zápas. 26. února budu mít další zápas v UFC. Děkuji všem za podporu," napsal Mach k fotce, jak podepisuje kontrakt. Objevit by se měl na galavečeru UFC Fight Night 203.

https://www.instagram.com/p/CW8e3qAIApQ/

Ačkoli on sám jméno soupeře oficiálně nepotvrdil, zprávy o rivalovi už prosákly na povrch z jiných zdrojů, včetně Marcela Dorffa. V kleci se střetne s lotyšsko-kanadským bijcem Mishou Cirkunovem (15-7). Ten sice v poslední době výsledkově nezažívá nejlepší období, kdy po třech vítězstvích v řadě prohrál pět ze sedmi následujících duelů, ale rozhodně jej není radno podceňovat. Dříve zápasník polotěžké váhy je nebezpečný zemař a právě na zemi byl Muradov naposledy ukončen.

Zdroj: profimedia.cz

Zápas se uskuteční ve střední váze, kam Cirkunov přestoupil z polotěžké váhy. Při debutu v kategorii do 83 kg však prohrál s Krzysztofem Jotkem, se kterým se dříve měl utkat i sám Muradov. Nadcházející duel tak bude pro oba šance, jak zapomenout na hořkost porážky a znovu ochutnat vítězství.

Podívejte se na rozhovor po posledním zápase v UFC:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události