New Orleans se Satoranským nestačili na Denver, rozhodovalo se v prodloužení

New Orleans Pelicans padli s týmem Denver Nuggets 114:120. Vyrovnaný duel se rozhodoval až v prodloužení. Tomáš Satoranský na palubovce strávil pět minut a zapsal dva body. Denveru pomohl Nikola Jokič, který předvedl 61. triple double v kariéře.

Po základní hrací době byl stav 105:105 a šlo se do prodloužení. Tam převzali otěže hosté a Pelicans jasně přehráli 15:9. Do zápasu nastoupil také český hráč Tomáš Satoranský, který na palubovce strávil 5 minut a 39 sekund a jediný střelecký pokus přeměnil na dva body.

V řadách Nuggets řádil dvoumetrový Srb Nikola Jokič, který si s 39 body, 11 doskoky a 11 asistencemi zapsal už 61. triple double v NBA kariéře. New Orleans Pelicans jsou po druhé porážce v řadě na posledním místě Západní konference.

V listopadu se Satoranskému povedl zápas proti Washingtonu, podívejte se na jeho akce:

​Tým druhého Čecha v NBA (Oklahoma City Thunder) o jediný bod porazil Toronto Raptors. Vít Krejčí do hry však nezasáhl a už delší dobu chybí i v sestavě.

Noční zápasy NBA: V jednom zápase padlo 284 bodů

Utkání basketbalové NBA mezi Indianou a Charlotte nabídlo dechberoucí podívanou. Hosté totiž vyhráli vysoko 158:126. Největší podíl na tom měl Kelly Jr. Oubre, který nasázel 39 bodů. Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks 115:99, Indiana Pacers - Charlotte Hornets 126:158, Orlando Magic - Los Angeles Clippers 102:111, Atlanta Hawks - Sacramento Kings 121:104, Miami Heat - New York Knicks 110:96, Brooklyn Nets - Denver Nuggets 118:124, Chicago Bulls - Toronto Raptors 115:105, San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies 110:118, Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks 112:132, Utah Jazz - Phoenix Suns 97:105

Angers díky vlastnímu gólu prohrálo s posledním celkem Ligue 1

Dohrávka 21. kola francouzské ligy přinesla nečekanou výhru celku AS Saint-Étienne nad dvanáctým Angers 1:0. Vlastním gólem o výsledku rozhodl Batista Mendy, který si míč do branky srazil při pokusu o blok kolmé přihrávky do malého vápna. Nicméně klub ze St. Étienne i po zisku tří bodů zůstává o dva body na poslední příčce tabulky. Výsledek Ligue 1: Angers – St. Étienne 0:1 – 43. B. Mendy (vlastní gól).