Sevilla proti Barceloně i v deseti uhrála bod, Villarreal nadělil Alavésu "bůra"

Španělská LaLiga měla v úterý večer na programu dva zápasy odloženého 4. kola. V duelu Villarrealu s Alavésem bylo k vidění sedm branek, z vítězství se radovali domácí, kteří triumfovali výsledkem 5:2. Zápas mezi Sevillou a Barcelonou nabídl divákům pouze dvě trefy, bitva dvou celků z horní poloviny tabulky skončila remízou 1:1.

Dohrávku proti Kataláncům začala lépe Sevilla, která šla už ve 22. minutě do vedení. Rafa Mir sice obdržel parádní nahrávku za obranu a rozvlnil síť hostující svatyně, rozhodčí však gól kvůli ofsajdu neuznali.

O deset minut později už se hráči Sevilly mohli radovat doopravdy, když mužstvo přízemní ranou z první poslal do vedení Goméz. Barcelona však brzy vyrovnala. Chvíli před přestávkou si naskočil na centr z rohového kopu Araújo a hlavičkou propálil Bunúa.