Fotbal

Fotbalista zemřel po kolapsu na hřišti. Měl týden po svatbě

Fotbalista zemřel po kolapsu na hřišti. Měl týden po svatbě
Sofiane Loukar | Zdroj: Twitter @DZfoot

Tragická událost zasáhla alžírský sport. Fotbalista Sofiane Loukar v sobotu zkolaboval přímo na hřišti a následně zemřel při převozu do nemocnice. Podle agentury Reuters bylo příčinou smrti selhání srdce. Kolik bylo hráčovi let, je nejasné, protože různé zdroje uvádějí různé informace.

Loukar oblékal dres druholigového Mouloudia Saida. V utkání proti ASM Oran se v pokutovém území srazil se svým brankářem a následně byl ošetřen mimo hřiště. Poté jej pustili zpátky na hrací plochu, ale po deseti minutách zničehonic zkolaboval. Při převozu do nemocnice zemřel na infarkt, jak informovala agentura Reuters

Podle Algeria Press Service bylo hráčovi 28 let, ale jiné zdroje (včetně uznávaného webu transfermarkt.com) zase uvádějí, že byl o dva roky starší. Tragédii umocňuje ještě fakt, že se hráč pouhý týden před smrtí oženil. Toto nečekané úmrtí zarmoutilo kromě jeho rodiny a spoluhráčů také slavného francouzského fotbalistu Francka Ribéryho, který sdílel zprávu o tragické události s popiskem "Nechť se Alláh smiluje nad tvojí duší."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události