Víkendové sestřihy: Obrat Juventusu, Schickův gól i výpadek Arsenalu

Zdroj: profimedia.cz

Od čtvrtka až do neděle nebylo o atraktivní fotbalové zápasy nouze. Podívejte se na sumář toho nejlepšího, co bylo k vidění v německé Bundeslize, anglickém FA Cupu či italské Sérii A.

Patrik Schick po pauze navázal na formu z podzimu, jeho 17. gól ale Leverkusenu na Union nestačil:

​Schickův slavný gól přes půl hřiště z EURA napodobil Ángel Correa proti Villarrealu:

​West Ham si i s Tomášem Součkem v sestavě poradil s Leedsem a postoupil v FA Cupu dále:

Z nejstarší fotbalové soutěže se naopak musel poroučet Arsenal, který padl na hřišti druholigového Nottinghamu:

Dortmund geniálně využil jedno pravidlo – prohrávat 0:2 po poločase je výhoda. BVB na hřišti Frankfurtu otočilo duel a zvítězilo 3:2:

O podobný kousek se postaral také Juventus. Ten prohrával ještě v sedmdesáté minutě 1:3, ale nakonec se radoval z výhry:

​Katalánská Barcelona se nadále trápí. Na hřišti Granady získala pouze jediný bod: