Další sporty

Skvělý trénink Ledecké. Ve sjezdu v Zauchensee dojela na druhém místě

Skvělý trénink Ledecké. Ve sjezdu v Zauchensee dojela na druhém místě
Česká lyžařka Ester Ledecká Zdroj: profimedia.cz

Už v sobotu se uskuteční další díl lyžařského Světového poháru. Tentokrát je na programu i ženský sjezd v rakouském Zauchensee. Druhý trénink vyšel parádně české závodnici Ester Ledecké, která dojela na parádním druhém místě, když nestačila pouze na favorizovanou Italku Sofii Goggiaovou.

Ledecká v úvodním tréninku zajela šestý čas, když na vítěznou Němku Kiru Weidleovou ztratila 89 setin. Druhý trénink jí ale vyšel daleko lépe. Mezi nejlepšími sjezdařkami obsadila skvělé druhé místo.

Tentokrát zvítězila italská suverénka Sofia Goggiaová, která zatím ovládla všechny tři sjezdy této sezony. 26letá česká lyžařka za ní zaostala o pouhé tři setiny. Ledecká se v sobotu postaví na start lyžařského Světového poháru po měsíci.

Související obsah

​Letos má za sebou obří slalom v Söldenu, který se jel už v říjnu. Následně se na začátku prosince představila v Lake Louise, kde odjela dva sjezdy a jedno super-G. Mezitím si střihla také dva závody na snowboardu. Nejprve byla druhá v Carezze a následně zvítězila Cortině d'Ampezzo.

Takto Ester Ledecká hodnotila první závody letošní sezony:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události