Motorsport

Španělský závodník dojel do cíle Dakaru až za svou přítelkyní, pak ji žádal o ruku

Španělský závodník dojel do cíle Dakaru až za svou přítelkyní, pak ji žádal o ruku
Závodník na Dakaru Javi Vega požádal svou přítelkyni o ruku | Zdroj: profimedia.cz

Dakarská Rallye 2022 je už sice minulostí. Nicméně stále nabízí své dojemné příběhy. Jedním z nich byl romantický moment mezi motorkářem Javim Vegou a jeho kolegyní Sarou Garciaovou. Španělský závodník totiž po dojetí do cíle požádal jezdkyni o ruku.

Tak z takového momentu by se dala romantika jenom krájet. Španělský motorkář Javi Vega a jeho přítelkyně Sara Garciaová trávili těžké chvíle na Dakaru, když však oba dokázali po 12 etapách nejtěžší rallye světa dojet do zdárného konce, přišly na řadu emoce.

Ve chvíli, kdy se oba závodníci objevili na pódiu, kde přebírali pamětní medaile, sebral Vega odvahu a z kombinézy vytáhl černou krabičku.

Související obsah

​Španělská jezdkyně na svého kolegu z týmu Pont Grup Yamaha nejdříve nechápavě koukala, když však uviděla blyštivý prstýnek uvnitř, přišlo na řadu velké dojetí. S lehkou prodlevou pak následovalo i očekávané "ano".

Krásné gesto předvedl také Ekvádorec Puga, který našemu závodníkovi věnoval kolo:

Oba partneři se představili na Dakar Rallye 2022 v závodě motocyklů, oba navíc závodili v kategorii bez mechaniků, v celkovém pořadí pak Garciaová svého nynějšího snoubence porazila, dojela totiž na 75. místě, to Javi Vega skončil na 87. příčce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události