Souboj Valencie se Sevillou nabídl vlastní gól a červenou. Nakonec oba berou bod

Středeční program španělské LaLigy nabídl pouhé dva zápasy. Pozornost se upínala především na duel Valencie a Sevilly, který nakonec skončil 1:1. Ve druhém zápase porazila Celta Vigo Osasunu 2:0.

Sevilla byla v zápase jasný favoritem, jelikož ve Španělsku jí patří druhé místo. A toto postavení začala naplňovat už v sedmé minutě. Hostům se podařila akce po pravé straně a k centru se dostal Montiela. Míč si nakonec nešťastně srazil do vlastní branky Mouctar Diakhaby.

Hosté mohli navýšit na 2:0, ale pokus Goméze se pouze otřel o vnější stranu tyče domácí branky. A Valencie tak dokázala srovnat krok. Na přesný centr Gayi si naskočil Goncalo Guedes a hlavou ho poslal pod břevno.

​Ve druhém poločase se už nic moc nestalo a zápas tak skončil nerozhodně 1:1. Sevilla tak aktuálně ztrácí na první Real Madrid čtyři body. Ve druhém zápase Celta Vigo porazila Osasunu 2:0.