Fotbal

Jak si užívali volno Souček, Barák a Coufal? Někdo se slunil, jiný boboval

Jak si užívali volno Souček, Barák a Coufal? Někdo se slunil, jiný boboval
Tomáš Souček, Antonín Barák a Vladimír Coufal | Zdroj: Profimedia

Nejlepší fotbalové soutěže světa mají nyní dva týdny reprezentační přestávku, protože se hraje kvalifikace mistrovství světa Severní a Střední Ameriky. Hráči tak dostali v náročném programu konečně nějaké volno. Jak jej využili Tomáš Souček, Vladimír Coufal nebo Antonín Barák, kteří patří mezi to nejlepší, co z české produkce běhá po zahraničních trávnících?

Tomáš Souček si na nevytíženost v klubovém dresu rozhodně stěžovat nemůže. V letošní sezoně chyběl pouze ve čtyřech zápasech, z čehož dvě ligová utkání vynechal kvůli nakažení covidem-19. Jen málo hráčů odehrálo v Premier League více minut než on. 

Během volna ale český záložník zvolil aktivní odpočinek, když společně se svojí rodinou vyrazil do Špindlerova Mlýna na běžky a sjezdovky. 

https://www.instagram.com/p/CZXWPQYgsJo/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CZU2Q7ngVLs/?utm_source=ig_web_copy_link

Zimní vyžití zvolil i Antonín Barák, který se svojí rodinou vyrazil ven. Společně se ale věnovali o něco méně náročné činnosti, a to sice bobování. "Jamajský bob na trati, pozor, nezastavujeme. Sanka kofé největší šampion," napsal český ofenzivní záložník ke svému příspěvku na instagramu, kde zmínil postavu Sanka Coffieho z filmu Kokosy na sněhu. Barák zažívá v italské Serii A také velmi úspěšnou sezonu, když za Veronu nastřílel už osm gólů a na tři přihrál. Blýskl se hlavně hattrickem na hřišti Sassuola. Díky tomu se kolem něj začaly motat kluby z Premier League, například Newcastle nebo Tottenham. 

https://www.instagram.com/p/CZUp_53IAap/

Na rozdíl od svých českých parťáků vyrazil Vladimír Coufal za sluncem do Dubaje, kde se svým synem Nicolasem stavěl hrad z písku. "Solidní defenzivní zeď!" napsal jeden z fanoušků do komentářů. "Vladimír staví uprostřed westhamský hrad a londýnský stadion kolem něj slouží jako pevnost, napsal další z nich."

Stejně jako Souček je Coufal pro West Ham nepostradatelným hráčem. V Premier League nastoupil do 20 utkání, ve kterých si připsal tři asistence. Na svoji první branku v dresu Kladivářů ale stále čeká. 

https://www.instagram.com/p/CZH0kZhvHLt/

O Antonína Baráka se zajímají týmy z Premier League. Už odmalička navíc fandí Arsenalu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události