Hokej

Nepříjemné narozeniny pro Čecha v Rangers. Fanoušci si přejí jeho odchod

Nepříjemné narozeniny pro Čecha v Rangers. Fanoušci si přejí jeho odchod
Český hokejový obránce Libor Hájek Zdroj: profimedia.cz

Čtvrtý únor bývá většinou pro českého hokejistu Libora Hájka šťastný den. Právě v toto datum totiž slaví narozeniny. K těm 24. mu na Twitteru popřál i jeho zaměstnavatel New York Rangers. Jenže reakce nebyly vůbec pozitivní. Většina fanoušků si přeje jeho odchod.

"Všechno nejlepší k narozeninám, Libore," píší Jezdci. Jenže je to jen jedno z mála pozitiv. Ihned pod tímto příspěvkem se rozjela vlna komentářů kritizující výkony brněnského odchovance. "Kupte mu k narozeninám letenku do Vancouveru," píše jeden z nich.

"A jako dárek tě vyměníme do Arizony," stojí v dalším. "Na tvoje narozeniny by ses alespoň mohl naučit hrát hokej," přeje si jeden z fanoušků. "Jsou to i mé narozeniny a přeju si, aby byl Libor vyměněn," dodal další.

Související obsah

"Tvůj dárek bude ten, že dostaneš jednosměrnou jízdenku do Hartfordu," doufá další příznivce Rangers. "Můžete mu říct, ať si sbalí kufry?" píše se v dalším tweetu. Výjimečně se našla i slova zastání. "Nechte si své negativní komentáře pro sebe, prosím. Buďte na něj hodní alespoň dnes," přeje jeden z mála podporovatelů.

Libor Hájek neprožívá vůbec ideální sezonu. V NHL letos nastoupil v dresu Rangers do 14 zápasů, ve kterých zaznamenal pouze jedinou asistenci. Za farmářský tým Hartford odehrál v AHL pět duelů a přihrál na dva góly.

Komu se naopak daří, to je David Pastrňák, který se opět parádně rozstřílel:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události