Neymar odbyl penaltu a hvězdné PSG padlo, Nantes má cenný skalp

PSG hrálo po cenném skalpu Realu Madrid v osmifinále Ligy mistrů na hřišti Nantes, kde chtělo navýšit své vedení na čele Ligue 1. Po prvním poločase ale tým kolem Lionela Messiho prohrával již 0:3. Neymar sice pak snížil, ale svůj výkon degradoval příšerně zahranou penaltou. PSG tak prohrálo 1:3.

Pařížané na hřišti Nantes začalo velice špatně. Domácí se ve čtvrté minutě dostali do rychlého protiútoku a Randal Kolo Muani zakončoval jen takovým píchnutím do míče, který skončil za zády marně natahujícího se brankáře Navase.

Po patnácti minutách bylo pro žluto-zelené ještě lépe. Quentin Merlin se po parádní kombinace dostal ke střele a šajtlí zakončil přímo do levé šibenice, Nantes velice brzy vedlo 2:0. Domácí pak přežili dvě šance PSG a do konce poločasu to bylo 3:0. Se štěstím se z penalty prosadil Ludovic Blas.

V šatně francouzského vicemistra musela padat tvrdá slova, neboť hned na startu druhé poloviny snížil po chytré přihrávce Messiho jeho brazilský kolega Neymar. Stejný hráč pak mohl dát na rozdíl jediné branky z penalty, ale předvedl naprosto bizarní zakončení a stav zůstal nezměněn.

​Šanci na další gól měli Mbappé i Draxler, ale ani jeden z hráčů neuspěl, a tak tým z hlavního města prohrál 1:3. Nadále se nedaří také Lyonu, který je až na šestém místě a tří bodů se Olympique nedočkal ani na hřišti Lens, kde hrál nerozhodně 1:1.