Fotbal

Radost v rodině plzeňského útočníka. Tomáš Chorý je podruhé otcem

Radost v rodině plzeňského útočníka. Tomáš Chorý je podruhé otcem
Tomáš Chorý se raduje z branky ve speciálním dresu | Zdroj: Profimedia

Při záplavě špatných a negativních zpráv ze světa vyšla i jedna pozitivní. Sedmadvacetiletý plzeňský fotbalový útočník Tomáš Chorý se stal podruhé otcem, k dceři Eleně přidal s manželkou Terezou také Lindu.

Přírůstek do rodiny oznámila samotná Viktoria Plzeň na svém oficiálním facebooku, kde svému útočníkovi gratulovala. Chorý se stal otcem podruhé, před třemi a půl lety se mu narodila první dcera Elena. Nyní šťastný manželský pár přivedl na svět druhou dceru, kterou pojmenoval Linda.

Na začátku sezóny se 27letý útočník střelecky trápil, ale poslední týdny to je radost za radostí. V posledních čtyřech ligových kolech se prosadil hned třikrát, a navíc mu manželka Tereza přivedla na svět druhou dceru. V rodině Chorých tak nyní panuje velmi dobrá nálada.

Související obsah

O půl roku dříve se Tomáš Chorý a jeho dlouholetá partnerka Tereza vzali na stadionu olomoucké Sigmy. Do Plzně hráč přišel v zimě roku 2018 a zahrál si také za belgický Waregem. Za Viktorii stihl vstřelit ve všech soutěžích již 26 branek, asi nejslavnější gól dal v Lize mistrů proti italskému celku AS Řím, který Plzeň v prosinci roku 2018 doma porazila.

Viktoria Plzeň hraje od nové sezóny v těchto dresech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události