Další sporty

Krásná zpráva od slalomáře Hradilka. Partnerka mu porodila druhé dítě

Krásná zpráva od slalomáře Hradilka. Partnerka mu porodila druhé dítě
Vavřinci Hradilkovi se narodilo druhé dítě, dceru Kaylu. | Zdroj: Profimedia.cz

Dobrých zpráv není nikdy dost. A jedna z nich dorazila z Fakultní nemocnice Ostrava. Právě tam porodila partnerka Vavřince Hradilka druhé dítě. Dcera Kayla i maminka Lucie jsou v pořádku.

Rodina stříbrného olympijského medailisty z Londýna 2012 se tak rozšířila o dalšího potomka. Spolu s partnerkou už vychovávají dvouletou dceru Sáru. Nyní se všichni radují z Kayly. Ta přišla na svět přirozeným způsobem, přesně jak si maminka přála.

"Všechno proběhlo tak, jak jsem si představovala. Pan docent Šimetka, pan doktor Špaček, paní porodní asistentka Jana Bínová a v neposlední řadě také paní fyzioterapeutka magistra Bajerová jsou opravdu lidé na svém místě. Bylo to přesně tak, jak jsem si vysnila," uvedla hrdá matka těsně před odchodem z porodnice.

Související obsah

"Byl to úžasný zážitek. A to, co jsme si přáli, se stalo," dodal vodní slalomář Hradilek, který byl u porodu také přítomen. První dcera Sára přišla na svět císařským řezem, ale přesto lékaři z Gynekologicko-porodnické kliniky Fakultní nemocnice Ostrava přirozený porod podporovali.

"U těchto vyšetření, kde komplexně zhodnotíme stav nastávající maminky, je vždy přítomna i naše klinická fyzioterapeutka, která je v problematice porodnictví vysoce erudována. I na základě jejího vyšetření pak společně rozhodneme, zda se ženě její přání pokusíme splnit," popsal MUDr. Richard Špaček, vedoucí lékař porodních sálů.

Loni kajakář Vavřinec Hradilek zavzpomínal na zisk stříbrné medaile na LOH v Londýně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události