Fotbal

Na Slavii se utužují rodinné vztahy, dcera šéfa Tvrdíka pózuje s budoucí švagrovou

Na Slavii se utužují rodinné vztahy, dcera šéfa Tvrdíka pózuje s budoucí švagrovou
Zdroj: SK Slavia Praha

Na fotbalové Slavii se utužují vztahy mezi dcerou velkého bosse nejlepšího českého týmu posledních let a sestrou brankáře Ondřeje Koláře, který je s Janou Tvrdíkovou zasnoubený. Obě krásky pózovaly na svatostánku aktuálně druhého mužstva Fortuna ligy.

Dcera předsedy představenstva pražské Slavie Jaroslava Tvrdíka Jana randí už delší dobu s někdejším brankářem sešívaných Ondřejem Kolářem, a v říjnu se pár dokonce zasnoubil. Mladá modelka a reprezentační brankář nyní jen čekají na obřad, datum ale pro veřejnost stanoven zatím není. 

Jana Tvrdíková přesto už nyní utužuje vztahy s budoucí rodinou. Na svém instagramu ukázala fotku se sestrou brankáře Slavie, Lucií Kolářovou, která je volejbalistkou pražské Dukly. Budoucí nastávající Ondřeje Koláře přidala hashtag pod heslem "budoucí švagrová." 

Související obsah

​Jana Tvrdíková je s Ondřejem Kolářem zasnoubená od října, mladá modelka působí například v Elite Model Management Prague či v Elite Modeling Agency Network. Sedmadvacetiletý brankář nastoupil v posledních dvou duelech za sešívané, proti Českým Budějovicím udržel čisté konto a s Plzní při remíze 1:1 jednou inkasoval. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jana (@jana.tvrdikova)

Šéf Slavie Tvrdík byl v nemocnici, musel na akutní operaci na onkologii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události