Hokej

Policie už má fanouška, který trefil mincí hokejistu Třince. Divák se přiznal

Policie už má fanouška, který trefil mincí hokejistu Třince. Divák se přiznal
Obránce Třince Milan Doudera je ošetřován | Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Policie České republiky zveřejnila záběry sparťanského fanouška, který při třetím finálovém duelu v Tipsport extralize hodil po třineckém obránci minci z hlediště. Dotyčný divák, který se v médiích sám poznal, se pak následně došel ke svému činu přiznat.

Fanoušci Sparty neunesli závěr třetího zápasu v play-off proti Třinci. Dvě minuty před koncem duelu, ve kterém Sparta nakonec padla 2:3, totiž z hlediště začali házet na střídačku a ledovou plochu různé předměty.

Mince z ruky jednoho sparťanského příznivce pak trefila obránce Milana Douderu, který to odnesl krvavým šrámem. Zápas byl na několik minut přerušen.

Podívejte se na video od Policie České republiky, kde je zmíněný sparťanský fanoušek:

​​Policie následně zjišťovala totožnost zmíněného fanouška. "Při hokejovém utkání jeden z diváků hodil minci na střídačku hostí a trefil hráče do obličeje," napsala Policie České republiky, která i zveřejnila video, na jehož záběrech je divák ve sparťanském dresu.

Související obsah

Výzva od policie nakonec brzy vedla k pozitivnímu výsledku. Dotyčný se totiž nakonec na polici přihlásil a přiznal se ke svému činu.

"V průběhu několika hodin od zveřejnění pátrací relace se podezřelý muž poznal v médiích a přišel se sám přihlásit na policejní služebnu ve středních Čechách," řekl pro TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský s tím, že se fanoušek ke svému činu už také přiznal a označil ho za zkrat. Policie tento případ prověřuje jako trestný čin výtržnictví

Finálová série play-off mezi Třincem a Spartou je po čtyřech zápasech vyrovnána 2:2. Pátý duel je na programu v úterý.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události