MMA

Jindrová si v organizaci PFL připsala výhru. Pak slavila v dresu Viktorky Plzeň

Jindrová si v organizaci PFL připsala výhru. Pak slavila v dresu Viktorky Plzeň
Zdroj: TV Nova

Česká MMA zápasnice Martina Jindrová má za sebou první utkání sezony v americké organizaci PFL, která funguje jako taková liga několika zápasů. V debutu se utkala s Brazilkou Vanessou Melo, která ještě nedávno byla v UFC. Jednatřicetiletá Češka si připsala výhru a důležité tři body.

Do PFL se Jindrová dostala teprve nedávno, v březnu si vybojovala smlouvu a hned se dostala do zápasu. Proti byla Vanessa Melo, která má zkušenosti z UFC, ale toho se Češka nelekla. Jindrová v zápase dominovala a přesný úder střídal další přesný úder. 

Ve druhém kole sice dostala Melo českou zápasnici na pletivo, ale z klinče se Jindrová pohotově dostala. V posledním kole pokračovala svěřenkyně Petra Ondruše a Knížete v ostřelování své soupeřky, kterou nakonec naprosto jasně porazila. Všichni tři experti PFL hlasovali pro Martinu, která jednomyslným rozhodnutím triumfovala. 

Na vyhlášení se ukázala v dresu Viktorie Plzeň, které Jindrová fandí. Česká zápasnice si tak připsala pátou profesionální výhru v kariéře a hlavně získala důležité tři body do bodování letošní sezony PFL. 

Hlavní postavou galavečera v americkém Texasu byla dvojnásobná olympijská vítězka a dosud neporažená MMA zápasnice Kayla Harrisonová. Ta se utkala s Ruskou Marinou Mochnatkinovou, kterou na body jasně porazila.

Před březnovým debutem v PFL jsme s Martinou Jindrovou mluvili:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události