Benátky po roce sestupují, Zima pomohl k výhře nad Veronou

Benátky se po roce v nejvyšší italské soutěži loučí, definitivně o tom rozhodla remíza na hřišti AS Řím. V sobotním programu zvítězila i Spezia či Turín FC, v jehož sestavě nastoupil český obránce David Zima. Antonín Barák se naopak v sestavě Verony nepředstavil.

Benátky ale naskočily do utkání naprosto geniálně a již v první minutě se prosadil Okereke. Domácí AS mělo naopak velkou smůlu. Břevno nastřelil v 19. minutě Pellegrini, po půl hodině domácím pomohl hostující Kiyine, který viděl od rozhodčího červenou kartu.

Po poločase Cristante i Pellegrini napálili horní tyčku. Na startu poslední čtvrthodiny přesto domácí skórovali, z dorážky skóroval Eldor Šomurodov. Velkou smůlu svého celku podpořil Zalewski, který opět orazítkoval břevno, a tak si oba celky rozdělily po jednom bodu.

​Středopolař Antonín Barák nebyl v sestavě Verony, naopak na druhé straně stál reprezentační obránce David Zima, který pomohl k výhře 1:0. Vyhrála například Spezia, Empoli a Salernitana vybojovali remízu. Druzí jmenovaní bojují o udržení, takže by se jim mnohem více hodily tři body.