Fotbal

Mbappé už je v Realu, píší spolehlivé zdroje. Dostane lukrativní smlouvu

Mbappé už je v Realu, píší spolehlivé zdroje. Dostane lukrativní smlouvu
Kylian Mbappé se raduje z hattricku Zdroj: Profimedia.cz

Vypadá to, že přestupová sága kolem Kyliana Mbappého se blíží ke svému konci. Podle uznávaného novináře Nicola Schiry se již domluvil s Realem Madrid na podpisu smlouvy. Podle ní by měl v hlavním městě Španělska setrvat až do roku 2027, kde si každou sezonu vydělá 40 milionů eur (1 miliarda korun).

Kde bude mladý francouzský kanonýr od příští sezony střílet góly? Na tuto otázku již brzy bude znát fotbalový svět odpověď, což potvrdil i sám hráč. "Oficiálně můžu oznámit, že rozhodnutí o mé budoucnosti oznámím ještě před červnovou reprezentační přestávkou," řekl stále ještě hráč PSG v neděli. 

Že odejde do Realu Madrid jako volný hráč, naznačuje i Mbappého prohlášení pro francouzský deník L'Équipe. "Musíme respektovat všechny strany, které jsou toho součástí. Je hotovo, zbývá jen doladit několik detailů," přiznal. Podle italského novináře Fabrizia Romana vše směřuje k dohodě se španělským klubem. "Real Madrid je ohledně dohody s Mbappém velmi optimistický, protože poslední kontakt s hráčem označil za více než pozitivní.

S ještě konkrétnější informací přišel další renomovaný italský novinář Nicolo Schira. "Obchod je hotov a potvrzen. Kylian Mbappé odchází do Realu Madrid jako volný hráč." Podle něj Mbappé podepíše se španělským klubem smlouvu až do roku 2027. Ročně si v přepočtu vydělá miliardu korun a stejná částka mu přiteče na účet jako přestupový bonus. 

https://twitter.com/NicoSchira/status/1526158457891610629?s=20&t=aq74OUwxLcbFC0S87gGXCg

Související obsah

PSG přišlo o výhru v nastavení. Nestačily ani dva góly Mbappého:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události