UFC

Senzace. Česká MMA zápasnice Pudilová se vrací do prestižní UFC

Senzace. Česká MMA zápasnice Pudilová se vrací do prestižní UFC
Zdroj: Profimedia

Česká MMA zápasnice Lucie Pudilová se vrací do UFC. Sedmadvacetiletá rodačka z Příbrami to oznámila prostřednictvím své zastupující agentury SuckerPunch Entertainment. Poslední zápas v nejprestižnější organizaci absolvovala v lednu 2020, kdy prohrála s Justine Kishovou. Následně jí nebyla prodloužena smlouva a v uplynulých dvou letech tak zápasila v Oktagonu.

25. ledna 2020. K tomuto datu se pojí zatím poslední vystoupení Češky Lucie Pudilové v populární zámořské UFC. Zápasnice z Příbrami tehdy padla s Američankou Kishovou a vedení organizace jí neprodloužilo smlouvu. 

Poslední dva roky proto Pudilová věnovala utkáním v Oktagonu, kde zaznamenala pět vítězství a jednu porážku. Teď si 27letá zápasnice, jež byla první Češkou v historii UFC, vysloužila v  prestižní organizaci nový kontrakt. Oznámila to marketingová agentura SuckerPunch Entertainment, která sportovkyni zastupuje. 

V letech 2017–2020 absolvovala při svém prvním angažmá v UFC sedm zápasů, v nichž vybojovala dvě výhry a kousala pět porážek. Teď se pokusí své skóre vylepšit.

Tohle se Lucii Pudilové přibližně před rokem vůbec nepovedlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události