Fotbal

Nejkrásnější fotbalistce vadí nevhodné zprávy. Koukáte na mě jen zvenčí, lituje

Nejkrásnější fotbalistce vadí nevhodné zprávy. Koukáte na mě jen zvenčí, lituje
Fotbalistka Ana Maria Markovičová Zdroj: profimedia.cz

Fotbalistka Ana Maria Markovičová je po právu nazývána jako jedna z nejkrásnějších fotbalistek na světě. Nicméně 22letá chorvatská útočnice se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že některé výrazy narážející na její krásu jí vadí a přináší jí problémy.

V interview pro švýcarský deník 20 Minuten si Markovičová postěžovala, že ji některá média označují jako nejvíce sexy fotbalistku, další ji pak dokonce neváhalo označit za "blonďatou bombu".

"Objevily se novinové články, ve kterých jsem byl popisována jako nejvíc sexy fotbalistka. To se mi nelíbilo. I kvůli rodině. Myslím, že si musíte dávat pozor, co o lidech píšete," prohlásila chorvatská fotbalistka, jež se také svěřila, že na sociálních sítích dostala hromadu nevhodných zpráv.

Související obsah

"Spousta lidí mi psala a vydávala se za hráčské agenty. Já ale přesně vím, co ode mě chtějí," vysvětlila Markovičová, kterou jenom na instagramu sleduje 582 tisíc lidí.

"Nikdy mě neviděli hrát fotbal a koukali na mě jen zvenčí. To mi přijde jako velká škoda. Myslím, že takoví lidé by si měli nejdříve zjistit zejména to, co dokážu ve fotbale," dodala 22útočnice, která hraje švýcarskou ligu za Grasshopper Zürich.


Jinak je však reprezentantka Chorvatska na svůj vzhled pyšná. "Líbily se mi články, které mě označily za nejkrásnější fotbalistku nebo jednu z nejkrásnějších, protože mě těší, když slyším, že jsem krásná," uzavřela Ana Maria Markovičová.

Hráčka Chelsea takhle zatočila s neukázněným fanouškem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události