MMA

Martínkův soupeř po prohře v KSW: Viděl jsem trojitě. Kvůli zlomenině u oka

Martínkův soupeř po prohře v KSW: Viděl jsem trojitě. Kvůli zlomenině u oka
Polský MMA zápasník Filip Stawowy Zdroj: se svolením KSW

Český MMA zápasník Michal Martínek zažil o víkendu vítěznou premiéru v organizaci KSW. K zápasu, který se uskutečnil v rámci galavečera KSW 71, se teď vyjádřil i Čechův soupeř Filip Stawowy. Ten dokonce přiznal, že od prvního kola bojoval nejen s protivníkem, ale také se zraněním, o němž vůbec nevěděl. Rozhodně však nesnižoval Martínkovy kvality. Českého bijce označil za skvělého bojovníka.

Ten zápas byl takřka jednoznačný. Martínek se na protivníka skvěle připravil a zasazoval mu jeden výborný úder za druhým. Po třech kolech se tak stal vítězem na body a mohl se radovat ze svého prvního triumfu v KSW. To polský zápasník Stawowy si kromě porážky odnesl řadu dalších šrámů. 

"Zápas nevyšel podle našich představ, soupeř byl připraven na vše, co jsme pro něj připravili, nebyl to náš den," zhodnotil Polák duel na svém instagramu. 

Ten zároveň přiznal, že velkou část zápasu nebyl v nejlepším fyzickém stavu. "V prvním kole jsem dostal silnou ránu do oblasti pravého oka a začal jsem vidět trojitě. Myslel jsem si, že je to jen něco dočasného, v nemocnici se ale ukázalo, že mám zlomenou kost u oka. A takhle jsem bojoval dvě a půl kola," prozadil. 

Související obsah

​​Kvality Martínka však rozhodně nesnižoval. "Skvělý boj a skvělý bojovník," vysekl českému bijci poklonu. Sám se teď hlavně chce vyléčit, pak chce opět začít trénovat. "Teď si léčím rány. Je možné, že půjdu na operaci obličeje. Ale vrátím se a budu trénovat dál," uzavřel Stawowy.

Takhle svůj vítězný zápas zhodnotil sám Michal Martínek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události