UFC

Šampion Adesanya prolomil kletbu a slavný rapper shrábne balík

Šampion Adesanya prolomil kletbu a slavný rapper shrábne balík
UFC šampion střední váhy Israel Adesanya Zdroj: profimedia.cz

Šampion střední váhy Israel Adesanya v noci na UFC 276 porazil Jareda Cannoniera. Nejenže po šesté obhájil titul, ale také prolomil nechvalně známou "Drakeovu kletbu". Slavný rapper svými sázkami zpravidla nosí svým favoritům smůlu, ale tentokrát si odnese balík.

Slavná UFC je opředena nejrůznějšími pověrami, kterými se baví zejména skalní fanoušci. Jedna taková se týká slavného rappera Drakea.

Autor několika platinových desek proslul vysokými sázkami, které však zpravidla přinášejí jeho favoritům smůlu a daly vzniknout tzv. Drakeově kletbě. Rapper v minulosti vsadil například balík na Conora McGregora v souboji s Floydem Mayweatherem, 275 000 dolarů (6,5 milionu korun) na Jorgeho Masvidala v březnovém duelu s Colbym Covingtonem či 550 000 dolarů (13 milionů korun) na Justina Gaethjeho v klání o titul lehké váhy s Charlesem Oliveirou. Netřeba dodávat, že všichni prohráli.

Raper Drake a Conor McGregor (2018) Zdroj: profimedia.cz

​​Tentokrát to však vyšlo. Před UFC 276 byl zachycen jeho rozhovor s úřadujícím šampionem, kde Drake říká: "Dal jsem na to lehký milion dolarů ( přes 23,7 milionu korun)". A ačkoli se rázem na sítích objevily komentáře, že to zapříčiní konec Adesanyovy nadvlády, Izzy pětikolový zápas ovládl a odešel s přesvědčivou výhrou na body. Kurz na vítězství šampiona se u českých sázkovek pohyboval kolem 1,2:1. V takovém případě by Drake vydělal kolem 200 000 dolarů (4,7 milionu korun).

Související obsah

​V červnu v prestižní KSW úspěšně debutoval Michal Martinek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události