Fotbal

Tak to by byla bomba. Ronaldův agent se prý sešel s prezidentem Barcelony

Tak to by byla bomba. Ronaldův agent se prý sešel s prezidentem Barcelony
Cristiano Ronaldo Zdroj: Profimedia

Pokud by to vyšlo, stal by se z toho největší přestup léta, který by zastínil i dění okolo Erlinga Haalanda či Kyliana Mbappého. V zákulisí se totiž šušká, že se agent hvězdného Cristiana Ronalda Jorge Mendes setkal s prezidentem Barcelony Joanem Laportou, aby prodiskutovali budoucnost 37letého Portugalce, který je na odchodu z Manchesteru. Informace ihned přilákala pozornost. Jde jen o marketingový tah, nebo by se mohl fotbalista opravdu přesunout do týmu odvěkého rivala "svého" Realu?

Může to být jen pořádná kachna, která má za úkol pouze upoutat pozornost. Ale může to být také pravda. V tom případě by se nejspíš jednalo o megapřestup roku. Že Cristiano Ronaldo už nechce hrát v Manchesteru, se ví dlouho. V pondělí dokonce nedorazil ani na trénink, z něhož se omluvil, a to z rodinných důvodů. 

Klub jeho omluvu akceptoval, chce ho totiž za každou cenu udržet. To se mu však nejspíš nepovede a CR7 si brzy sbalí kufry. Jeho agent Jorge Mendes už prý jednal s Chelsea či mnichovským Bayernem. Zákulisím se však nese zpráva, že se Mendes sešel i s Joanem Laportou, prezidentem Barcelony, proti níž Ronaldo nastupoval v dresu madridského Realu. Podle timesnownews.com o tom jako první informoval španělský list AS.

Pokud by pětinásobný vítěz Zlatého míče opravdu odešel do Katalánska, jednalo by se o hodně kontroverzní rozhodnutí. Vždyť katalánský celek je největším rivalem Bílého baletu, se kterým Portugalec vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů, dvakrát španělskou ligu a získal spoustu dalších trofejí díky triumfům na MS klubů, v Copa del Rey či španělském Superpoháru a Superpoháru UEFA.

Související obsah

​Barca prý chtěla Ronalda získat už loni v létě, kvůli finančně složité situaci však prý od nápadu tehdy upustila. Teď to vypadá, že by mohla mít o slavného hráče daleko větší zájem. 

Ronaldo nedorazil na trénink United. Vypadá to tedy, že s odchodem z klubu to myslí vážně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události