Hokej

Krejčí zpět do Bostonu? Šance tu je. Záleží, kdy se rozhodne, řekl šéf Bruins

Krejčí zpět do Bostonu? Šance tu je. Záleží, kdy se rozhodne, řekl šéf Bruins
Zdroj: Profimedia

Český hokejový útočník David Krejčí by se mohl po sezoně strávené v Česku vrátit zpátky do NHL a oblékat dres Bostonu, kde odehrál 15 soutěžních ročníků. Generální manažer Bruins Don Sweeney dokonce potvrdil, že jsou se zkušeným forvardem v kontaktu. "Jsme v kontaktu. Rozhovory proběhly dobře. Teď záleží na tom, kdy se David nakonec rozhodne," řekl zástupce klubu, s nímž český hráč vyhrál Stanley Cup.

V uplynulé sezoně hájil barvy Olomouce v české hokejové extralize a fanouškům i expertům neustále dokazoval, že i navzdory věku je hokejistou par excellence. To ostatně ukázal i na květnovém MS ve Finsku, kde s českou reprezentací vybojoval bronz. 

Teď to vypadá, že by se David Krejčí mohl vrátit za moře, odkud před sezonou 2021/2022 odešel. O této možnosti se spekuluje už dlouho, momentálně však nabývá mnohem zřetelnějších obrysů. 

Generální manažer Bruins Don Sweeney totiž prozradil, že je se 36letým matadorem v kontaktu. "Jsme s Davidem v kontaktu. Strávil spoustu času s rodinou a rozhodoval se, co by chtěl dělat dál. Naše rozhovory proběhly dobře. Teď záleží na tom, kdy se David rozhodne a jestli bude Boston tím místem, které si vybere," uvedl zástupce vedení Bostonu podle NBC.

Související obsah

​Medvědům by se další zkušený centr vedle Bergerona, jehož budoucnost v klubu je také nejistá, hodil. Obzvlášť takový, který zná velmi dobře prostředí a oplývá kvalitou i letitými zkušenostmi. 

Takhle Davida Krejčího loni v létě představovala Olomouc jako novou posilu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události