Fotbal

Románek ze hřiště pokračuje: Vyloučený hráč požádal krásnou sudí o ruku

Románek ze hřiště pokračuje: Vyloučený hráč požádal krásnou sudí o ruku
Rozhodčí Shona Shukrulová Zdroj: profimedia.cz

Příběh jako z pohádky, i tak by se dalo nazvat střetnutí nizozemského fotbalisty Jeffa Hardevelda s jeho nastávající. V srpnu minulého roku sice zápas po červené kartě nedohrál, ale díky vyloučení našel lásku.

Shona Shukrulaová 13. srpna 2021 dohlížela jako čtvrtý arbitr na zápas druhé ligy mezi FC Emmen a FC Eindhoven (0:1). V 91. minutě přihlížela tomu, jak hřiště opouští obránce Emmenu, to však ještě netušila, že se potrestaný fotbalista brzy stane jejím životním partnerem.

Tehdy se u postranní čáry střetli poprvé. O čtyři měsíce později společně jeli na dovolenou do Říma a svůj vztah oficiálně potvrdili na sociálních sítích.

A v květnu 2022 vztah, který začal červenou kartou, posunuli ještě o laťku výše. Hardeveld svou přítelkyni požádal o ruku na rozhledně Euromast v Rotterdamu. Z té je vidět na nedaleký park, kde s transparentem s nápisem "Vezmeš si mě?" stáli jeho přátelé.

https://www.instagram.com/p/CeBxC8NsU2C/

Radostnou novinku pak oznámil na sítích: "Řekla ano!".

Související obsah

​26letý obránce v současnosti stále hraje za FC Emmen. V minulosti nastoupil i v nejvyšší nizozemské lize v dresu Utrechtu či Heraclesu. Shukrulaová patří k uznávaným rozhodčím, pravidelně dozoruje v ženské kvalifikaci na evropských i světových šampionátech a působí i v Lize mistryň. Ve druhé nejvyšší mužské soutěži v Nizozemsku působí už druhým rokem.

Dojemné zásnuby se odehrály i při ragbyovém šampionátu 2015:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události