Fotbal

Další úžasný počin fanoušků AS. Novou posilu vítalo 65 tisíc nadšenců

Další úžasný počin fanoušků AS. Novou posilu vítalo 65 tisíc nadšenců
Georginio Wijnaldum zdraví fanoušky AS Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalové AS udivuje v letošním létě nejen ve sportovním úseku, ale také na poli fanoušků. Ti po velkolepém přivítání Paula Dybaly v podobném duchu potěšili další velkou posilu – Nizozemce Wijnalduma. V explozivní atmosféře pak tým z Říma vyhrál 5:0 nad ukrajinským Šachtarem Doněck.

José Mourinho staví v hlavním městě Itálie opravdu silný tým, který by se letos mohl utkat o italský titul. Giallorossi v létě přivedli Paula Dybalu či Georginia Wijnalduma. V minulém ročníku zářili například Tammy Abraham nebo italský reprezentant Nicolò Zaniolo.

V neděli sehrál vítěz Evropské konferenční ligy přátelské utkání s ukrajinským Šachtarem Doněck a před duelem došlo k představení soupisky. 65 tisíc lidí bouřlivým pokřikem přivítalo například nizozemského reprezentanta Georginia Wijnalduma. Před utkáním fanoušci sborově zpívali. 

Související obsah

Následovalo jednoznačné utkání proti ukrajinskému Šachtaru, které skončilo destruktivní výhrou 5:0. Postupně se prosadili Pellegrini, Mancini, Zaniolo a Bove. Jedna branka byla vlastní. 

Nová sezona startuje pro římské AS již o víkendu, svěřenci Josého Mourinha se představí na hřišti Salernitany, doma se poté poprvé představí s nováčkem soutěže z Cremonese. Klub by mohl podle zpráv z italských médií posílit také útočník Andrea Belotti. 

Takhle velkolepě přivítali fanoušci AS Řím hvězdného Dybalu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události