Fotbal

Kapitán Ajaxu byl před svým domem přepaden. Lupiči mu způsobili zranění

Kapitán Ajaxu byl před svým domem přepaden. Lupiči mu způsobili zranění
Dušan Tadič v dresu Ajaxu Amsterdam Zdroj: Profimedia

Věhlasný srbský fotbalista Dušan Tadič, který hraje za nizozemský Ajax Amsterdam, byl před svým domem v holandské metropoli přepaden. Jak informovala policie, došlo i ke zranění, jež záložníkovi lupiči způsobili. Třiatřicetiletý sportovec se prý stal obětí zlodějů, kteří si vytipovali řadu nizozemských celebrit.

Jsou to přibližně dva týdny, kdy došlo v nizozemském Amsterdamu k přepadení hvězdného záložníka Dušana Tadiče. Policie teď přišla s podrobnými informacemi, které se případu týkají. 

Srbský fotbalista se stal terčem útoku před svým domem v holandské metropoli, kde hraje za místní Ajax. Zloději v motorkářských helmách ho překvapili ve chvíli, kdy vystupoval z auta a prý mu podle Sport Bible chtěli ukrást drahé hodinky. 

Po krátké potyčce se kapitánovi Ajaxu povedlo jednomu z lupičů otevřít hledí přilby a zasáhnout ho do obličeje, poté vběhl do nedaleké kavárny a zavolal policii. Zlodějům se však mezitím povedlo utéct. 

Související obsah

​O několik dní později nastoupil Tadič do zahajovacího zápasu sezony proti PSV s náplastí na ruce, při přepadení totiž měl být i zraněn. Policisté vyhodnotili, že incident patří do série loupežných přepadení celebrit z posledních měsíců.

Oběťmi se stali například rappeři Ali B a Lil Kleine, hvězda sociálních sítí Nikkie de Jager či bývalý útočník PSV Eran Zahavi. Pachatelé však zatím nebyli dopadeni.

Během léta se hodně řešily přestupy. Kluby daly za hráče astronomické částky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události